Movies
Ratings
93
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0