Titles you rated
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5