Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.5
CrashingRated ★ 3.5- Dating After CollegeRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5- Love in the Big CityRated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 2.5
The AuditorsRated ★ 2.5
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0