Movies
Ratings
288
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5- Dempseyroll confessionsRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- CastingRated ★ 3.0
- The Future of TongueRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
The ReturnRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.5