Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
BetRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Why Her?Rated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Summer StrikeRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0