Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
HopeRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5