Movies
Ratings
151
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Meet the RobinsonsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
CatsRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 0.5
WickedRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0