Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.0
Your Name Engraved HereinRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.0
Lan YuRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Floating CloudRated ★ 3.0- The WidowRated ★ 2.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 2.5
Hitchcock/TruffautRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Mr. RobotRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Hometown in HeartRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5