Movies
Ratings
130
Kick-AssRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The DivideRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
Mutt BoyRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0