Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 2.5
When We First MetRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
UnfriendedRated ★ 3.0
The BeachRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Ode to the GooseRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
StandoffRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5