Movies
Ratings
773
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 4.0