Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0