Movies
Ratings
72
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0