Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5