Series
Ratings
62
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0