Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 1.5
SignalRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 2.5
Wedding PeachRated ★ 1.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0