Series
Ratings
93
The ResidenceRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Good GirlRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 1.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 1.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 2.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 1.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 2.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Season 2Rated ★ 2.0