Movies
Ratings
148
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0