Movies
Ratings
307
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
Professor Layton and the Eternal DivaRated ★ 4.0
A Lifetime TreasureRated ★ 2.0
Lupin the Third vs. Cat's EyeRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5