Titles you rated
FlowRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The Sum of All FearsRated ★ 2.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5