Series
Ratings
69
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Star Wars Rebels (Shorts)Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0