Titles you rated
Thick as ThievesRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Au Hasard BalthazarRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 1.0
ReturnRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 2.0