Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0