Movies
Ratings
290
PaddingtonRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 3.0
Meet DaveRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
Like MikeRated ★ 3.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0