Series
Ratings
107
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 5.0- HanamonogatariRated ★ 5.0
- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 0.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 0.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 5.0
- WORKING!!Rated ★ 3.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0