Series
Ratings
55- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
86Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Girls und PanzerRated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5