Series
Ratings
162
As You Stood ByRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 2.0
Doona!Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0