Series
Ratings
18- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0