Movies
Ratings
30
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ScoutRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0