Movies
Ratings
282
ConnectedRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The AmericanRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
The Hottest StateRated ★ 3.0
CycloRated ★ 4.5
The InsiderRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
ElizabethtownRated ★ 4.0