Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0