Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Cocaine Air: Smugglers at 30,000 Ft.Rated ★ 3.5
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
The SerpentRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0