Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0