Series
Ratings
37
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- The Files of Young Kindaichi Season 3Rated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 2.0
Shotgun MarriageRated ★ 3.0
Tales of the BizarreRated ★ 2.0
Forbidden LoveRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 2.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0- Stand up!!Rated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 2.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.5- My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0