Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Kanojo to Kareshi no Akarui MiraiRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Date of MarriageRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 4.5
UsokonRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0