Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5