Titles you rated
 The MayorRated ★ 3.0 The MayorRated ★ 3.0
 The BodyRated ★ 3.0 The BodyRated ★ 3.0
 MoneyRated ★ 3.0 MoneyRated ★ 3.0
 MudRated ★ 4.0 MudRated ★ 4.0
 INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0 INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0
 Hunter KillerRated ★ 2.5 Hunter KillerRated ★ 2.5
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
 SearchingRated ★ 3.0 SearchingRated ★ 3.0
 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
 VenomRated ★ 3.0 VenomRated ★ 3.0
 The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0 The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
 ExitRated ★ 3.5 ExitRated ★ 3.5
 SouthpawRated ★ 3.5 SouthpawRated ★ 3.5
 Baby DriverRated ★ 4.0 Baby DriverRated ★ 4.0
 Miss SloaneRated ★ 4.0 Miss SloaneRated ★ 4.0
 SnowdenRated ★ 3.5 SnowdenRated ★ 3.5
 The FounderRated ★ 4.0 The FounderRated ★ 4.0
 TrumboRated ★ 4.0 TrumboRated ★ 4.0
 Land of MineRated ★ 4.0 Land of MineRated ★ 4.0