Titles you rated
SearchingRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0