Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
Rebel in the RyeRated ★ 2.5
I, TonyaRated ★ 4.0