Movies
Ratings
564
LegendRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0- The Tenor - Lirico SpintoRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.5
Malcolm XRated ★ 4.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 4.5