Movies
Ratings
941
The FlashRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
CanolaRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.5