Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Nun IIRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Risky BusinessRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.5
HereticRated ★ 4.0
Free SoloRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 5.0