Series
Ratings
53
Yellowjackets Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo OverrideRated ★ 3.5
Win or LoseRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0