Series
Ratings
281
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5