Titles you rated
The Expendables 3Rated ★ 3.5
The GrandmasterRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 0.5
For the EmperorRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0