Movies
Ratings
148
The Exit 8Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Drawing CloserRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 2.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Tokyo!Rated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Mid90sRated ★ 4.5
Check It Out, Yo!Rated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5- SABAKANRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 1.5