Movies
Ratings
635
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 3.0
My WayRated ★ 0.5
Planet of the ApesRated ★ 2.0
GarfieldRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 2.0
Break OutRated ★ 2.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 3.0