Titles you rated
Fast FiveRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0