Series
Ratings
19
Zootopia+Rated ★ 4.0
BreadwinnersRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Inside Job Part 2Rated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0