Movies
Ratings
50
Dumb and DumberRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Passenger 57Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0